Premiéra: Pit Babe

Ahojte,

takto uprostred noci Vás vítame s novým projektom, ktorý ste mohli vidieť „svietiť“ na našom webe! Je tu Pit Babe a musím povedať, že je to nečakaná jazda na ktorú som sa prv nie veľmi tešila. Okej, chápte ma. Toľko sklamaní v tomto roku!!! Bola som teda skeptická, ale keď som sa pustila do prvej epizódy, dalo mi to takú facku, že som z nej doteraz na dlážke! V prvom rade chcem vychváliť Pavla, pretože spravil neskutočne obrovský herecký pokrok. Naposledy som ho videla v 2 Moons 2 a bol ešte iba nováčik a mal veľa priestoru na zlepšenie. Roky prešli a som nesmierne rada, že tie roky skutočne využil na svoje zlepšenie.

Čo sa týka deja, dúfam, že Vás prekvapí rovnako ako mňa, pretože som sama nevedela, že to bude takýto žáner. Žáner, ktorý čítam roky a je v seriálovom svete neexistujúci. Dúfam, že sa Vám zapáči rovnako ako mne a Susannah a že budete netrpezlivo čakať na ďalšie epizódy.

Chémia medzi postavami je zatiaľ skutočne úžasná a neviem sa dočkať, čo si pre nás scenáristi ešte pripravili!

INFORMAČNÉ OKIENKO:

K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku – TU!

Prajeme Vám príjemné sledovanie

4 komentáre k “Premiéra: Pit Babe”

  1. Ahoj moc děkuji za další nový seriál 🤩 zatím se mi první díl moc líbil,chemie byla úžasná a doufám že nás děj mile překvapí a hlavně z jiného prostředí které se moc nevidí 🙂 Ještě jsem se chtěla zeptat na I Will knock You,já vím, práce je hodně a času málo ,moc moc děkuji Eva 🙂🤗

  2. Ahoj aj ja by som sa chcela spýtať ako to je s I Will Knock You, tak veľmi by som seriál chcela dopozerať preložený, čím ďakujem za doteraz preložené epizódy. Ale ako čítam na Ulož to zrejme sa už nebudú dať od 1.12. 2023 verejne zdieľať videá, ak tomu dobre rozumiem. Takže už nebudeme môcť sťahovať.

    1. Ahoj, Susannah pracuje na vyriešení problému s uložto, takže sa samozrejme budú robiť väčšie zmeny.
      O zmenách budeme informovať – pravdepodobne formou nového oznamu 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *