FAQ

Jednou z najčastejšie kladených otázok je práve táto. Hoc nás váš záujem o naše titulky neskutočne teší a vaša nedočkavosť je našou motiváciou, musíte si uvedomiť, že preklad seriálu a filmu zaberie veľa času. Naše preklady sa od prekladov iných prekladateľov líšia práve tým, že si overuje pravosť tituliek, z ktorých čerpáme. Ťaháme informácie z rôznych fór zameraných na opravu pôvodných tituliek a snažíme sa dopracovať, k čo najpresnejšiemu a najkvalitnejšiemu prekladu, aby aj ten náš bol TOP. Preto sa niekedy stáva, najmä pri seriáloch publikovaných na WETV, že ten preklad trvá, no verte tomu, že bude stáť za to. Nikdy by sme sa vedome nepodpísali pod niečo, čo je nesprávne preložené.

Keďže existuje obrovské množstvo seriálov a filmov, prekladáme len to, čo nás zaujme. Prekladateľov je mnoho a každý by mal prekladať to, čo chce. To, čo ho zaujme natoľko, že ho ten preklad bude baviť a bude ho robiť s radosťou. Predsa len je to naše hobby, niečo, čo robíme pre relax, na odpútanie sa od každodenných starostí. Preto vás prosíme o porozumenie, že nás tieto otázky a následné odmietnutia z našej strany len demotivujú. Vždy sa snažíme vyberať, čo najkvalitnejšie diela a vyčariť vám tak úsmev na tvári.

Odporúčame vám zaobstarať si VLC prehrávač. V prípade, že ani tento krok nezaberie sa na nás opäť obráťte a pokúsime sa na to pozrieť spolu.

Na túto otázku by sa dalo odpovedať podobne ako na otázku ohľadom žiadostí na preklad. To, že nás zaujala prvá séria, ešte neznamená, že sa tak stane aj pri druhej. Niekedy sú pre nás pokračovania naozaj frustrujúce, a tak predstierame, že ani neexistujú. V ojedinelých prípadoch sme sa pri preklade prvej série natrápili natoľko, že sme si sľúbili, že sa do druhej nepustíme, ani keby v nej hrali všetci dokonalí herci sveta.

Pri otvorení stránky nájdete na pravej strane sidebar, kde sú vypísané všetky plánované preklady okrem plánovaných prekvapení, ktoré z pochopiteľných dôvodov neuvádzame.

Keďže je v našich končinách LGBT menšina pod veľkým spoločenským tlakom a stretáva sa s odsúdením, rozhodli sme sa priblížiť vám ich život. Je potrebné, aby si ľudia uvedomili, že láska je láska. Nik na ňu nemá patent, nik nemá právo súdiť lásku dvoch dospelých ľudí bez ohľadu na ich pohlavie. Hnev a bolesť, ktorú spoločnosť voči tejto komunite zasieva je naším pohonom na to, aby sme bojovali a vyvážili to láskou a pokorou. Preto prosím neodsudzujte lásku. Oslavujte ju…

Neželáme si, aby niekto kradol naše titulky a posúval ich bez nášho vedomia a dovolenia ďalej. Ďakujeme za pochopenie.