Dokončený preklad: Utsukushii Kare Season 2

Ahojte,

so smútkom v srdci vám dnes prinášame poslednú epizódu fenomenálneho japonského BL – My Beautiful Man, ktorý sa už od vydania prvej epizódy, prvej série drží v mojom pomyselnom rebríčku najlepších japonských BL seriálov na prvom mieste.

Som nadšená, že som sa mohla podieľať na preklade a šíriť tento skvost aj k vám. Hoc ide iba o štyri polhodinové epizódy, musím uznať, že niektoré rozhovory nám dávali „pekne na zadok“ a oceňujem množstvo emócií, ktoré do tak krátkeho seriálu dokázali dostať. Herecké výkony boli, rovnako ako v prvej sérii, BEZCHYBNÉ! A už teraz viem, že King a Kameň mi budú neskutočne chýbať!

P.S.: Kto sa zamiloval do šatníka nášho Veličenstva tak ako ja?

A teraz pár slov od jedinej a jedinečnej prekladateľky – slečny Káčatkovej, ktorej by ružová mašlička pristala a pridala na roztomilosti rovnako, ako modrá kpt. Káčatku. 

Ahojte,

je to neuveriteľné, ale dnes sa dočasne lúčime s týmto japonským skvostom, ktorý patrí medzi moje obľúbené. Som rada, že som mohla pracovať na tomto super projekte spoločne so Susannah. Neskutočne som sa zabavila…a aj si poplakala. Veľmi sa mi páčilo, že sa atmosféra z prvej série nezmenila a že sa postavy drasticky nezmenili. Áno, bola by som radšej, keby sa Hira viac osmelil, ale aj som bola rada, že je to stále ten starý dobrý stalker, Hira. Herecké výkony asi ani nie je treba komentovať, pretože všetky boli úžasné. Málokrát sa mi stáva, že nemám o diele povedať žiadne negatívne vlastnosti. Za mňa sa im druhá séria veľmi vydarila – čo oceňujem, lebo druhé série bývajú väčšinou prekliate.

Príbeh našich holúbkov sa samozrejme ešte nekončí a netrpezlivo sa tešíme na filmové pokračovanie, ktoré bude napínavé – teda, ak sa budú držať knižnej predlohy! A teraz len dúfať, že ten film nevyjde von o nejakých tristo rokov…

K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku:
Utsukushii Kare Season 2

Prajeme Vám príjemné sledovanie

Škaredé Káčatko a Susannah

3 komentáre k “Dokončený preklad: Utsukushii Kare Season 2”

  1. Děkuji za překlad. Také patří mezi mé oblíbené ☺️. A na film se neskutečně těším. Ještě jednou velké díky 🌹

  2. Ahoj děvčata.
    Koukal jsem na MyDramaList ,že se letos v dubnu bude vysílat „My Beautiful Man movie: Eternal“. Bylo by fajn kdyby jste ho přeložili. Seriál mne velice zaujal a snad to bude mít nějaké pokračování.
    Vždy se těším na vaše projekty. Díky moc za title. Držím palce a fandím vám ať vás to baví co nejdýl. A ty rejpaly co furt nadávaj ,že se flákáte hoďte za hlavu. Nemaj šaina o co de.
    S pozdravem Laďa.

    1. Ahojky, určite máme ten film v pláne prekladať, lenže zväčša to tak býva, že filmy – hlavne japonské – sa objavia na nete až po tom, čo vyjde film na DVD a to vie niekedy trvať až celý ROK T.T Takže všetko záleží na tom, kedy vyjde to DVD a aká dobrá duša to potom nahodí na net. A určite si z tých komentárov nič nerobím, každý totiž robí tak, ako vládze a môže. Ak to niekto nevie pochopiť, jeho problém 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *