Nové epizódy: Love in the Air

Ahojte,

prinášame vám 11 – 13 epizódu Love in the Air. Seriál budeme považovať za oficiálne ukončený až s prekladom špeciálu, na ktorom sa pracuje.

Informačné okienko o všetkom a o ničom:

Keďže ste nám počas tohto „obdobia temna“ aka obdobia pomalého prekladania dokázali zaslať cez 500 emailov s rôznymi otázkami oficiálne som to vzdala s odpisovaním a na najčastejšie kladenú otázku odpoviem tu. 

Plánované preklady nie sú (a ani v najbližšej dobe nebudú) aktualizované a to z toho dôvodu, že ani my samy netušíme, do čoho sa pustíme prednostne. To však neznamená, že nebudeme prekladať pokračovania, voľné pokračovania a filmy nadväzujúce na nami už preložené série.

Čo sa však týka druhých sérií, voľných pokračovaní a filmov, ktoré nadväzujú na seriál, ktorý sme my neprekladali – tam bude odpoveď vždy NIE. Ak nás niekedy zaujme až pokračovanie akéhokoľvek seriálu nepreložíme ho, kým nespravíme predošlé časti/série, aby bol preklad kompletný a jednotný.

Tým sa dostávame aj k projektu Our Skyy 2, z ktorého preložíme IBA tie epizódy, ktoré budú nadväzovať na nami preložené seriáliky.

K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku – TU!

Prajeme Vám príjemné sledovanie

Škaredé Káčatko a Susannah

2 komentáre k “Nové epizódy: Love in the Air”

  1. Yeeees, dievča, konečne si sa nám zase ozvala a ešte s takouto úžasnou správou ako sú nové časti môjho FAV seriálu Love in the air. Keďže je akurát maturitné obdobie úplne si mi tým dnes zlepšila maju zlú náladu z testov a slohov, neskutočne ti ďakujem a teším sa na ďalšie diely ,pokračovania ale aj nové seriály. XD

  2. Ahoj, chcem sa spýtať ako ste na tom s prekladom špeciálu a kedy asi by mohol vyjsť. Vopred ďakujem za odpoveď a teším sa na nové seriály. XD

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *