Nová Epizóda: KinnPorsche

Ahojte,

 
na dnešnú epizódu som sa tešila ako blázon a patrične som sa aj nachystala – smetný koš som mala pri posteli! Musím povedať, že sa karty poriadne zamiešali a mala som zmiešané pocity. Viem čo a prečo sa to deje, ale pri dnešnej epizóde mi tak povediac rozum odišiel von oknom a zakričal SAYONARA! 
 
V každom prípade musím vidieť novú epizódu, takže….kedy už bude tá sobota?
 
PS – Pre špeciálnu osobu tejto ep mám pripravené rôzne mlieka ako Sunar, Nutrilon, Beba, Hipp ale aj dobre známy KYANID! 
 
Prajeme Vám príjemné sledovanie

Škaredé Káčatko a Susannah

K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku – TU!

10 komentárov k “Nová Epizóda: KinnPorsche”

 1. Děkuji, úplně mě to pohltilo. To čekání na sobotu je nekonečný 😁. Jste skvělé s jakou rychlostí překládáte🌹. Ještě jednou velké díky 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 2. A to jsem si říkala,že počkám až to bude vše venku,ale když utržky na mě křičeli se všech stran,tak jsem nevydržela a musela jsemse na to podívat a ted´ musím trpět s vámi a čekat.Moc děkuji za vaší skvělou práci,jste úžasný.

 3. Je to teda na mrtvici. Až se to vysvětlí tak by měl Porsche dělat hodně dlouho drahoty než vezme Kinna na milost. A ten zákeřný hajzlik. Jak já se těším až mu spadne hřebínek. Jinak mám radost z Kima a Chaye. Už aby byla sobota

 4. Veľmi som sa tešila na ďalšiu epizódu a hlavne na váš preklad 🙂 ste skvelé a úžasné 🙂 a musím povedať že sa vždy teším na vaše komentáre k jednotlivým epizódam 🙂 sú proste top a vedia ma pobaviť. Ďakujem vám 🙂

 5. Ahoj holky, moc děkuji za skvělý a rychlý překlad. Tahle série je naprosto návyková. Také jsem se chtěla zeptat, proč o sobě Tawan mluví ve třetí osobě, je to docela strašidelné, má to nějaký speciální význam? Ještě jednou díky.

  1. Přidávám se k tomuto dotazu.. Taky jsem nad tím přemýšlela a měla z toho husí kůži…

   Jinak děkuji za super rychlé překlady.. A čekání na sobotu? No to je utrpení!!! 😂

 6. Zdravím z Brna. Tak se nám příběh s postavou Tawana pěkně zamotává. Naopak rozmotává se u Kima s Porchayem, konec 9.epizody byl nádherný a překvapivý. Na 10.epizodu budu opět netrpělivě čekat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *