Dokončený Preklad: My Sweet Dear

Dnes sa lúčime s týmto kuchárskym seriálom, ktorý splnil všetky moje očakávania. Je pravda, že už dlhšie túžim po kórejskom BL projekte, ktorý je epizódovo a aj časovo dlhší, ale aj to časom určite príde. Herecké výkony boli ako vždy pri Kórejcoch super a však ma poznáte….tie oči! Mám na ne slabosť! 

Pri pozeraní som určite vyhladla a aby ste neumreli hladom, určite si pri pozeraní niečo zobnite. 

Už sa neviem dočkať na ďalšie projekty od tejto prod. spoločnosti! 

A teraz zopár slov od Susannah

Ahojte lásky moje…
 
na túto recenziu som sa neskutočne tešila, pretože táto kórejská BL dokonalosť ma uchvátila už v prvej sekunde prvej epizódy a tá láska ma nepustila do poslednej sekundy poslednej epizódy. (Áno vrelo, vrelo, VRELOOOOOO odporúčam pozrieť, pokojne aj opakovane). Úprimne, spočiatku som bola z dĺžky a množstva epizód sklamaná, no hneď prvá epizóda mi ukázala, že pokiaľ dáte dokopy dokonalých hercov, perfektný scenár a robíte prácu s láskou výsledný produkt je dokonalosťou. Pastvou pre oči, srdce aj myseľ.
 
Za mňa osobne sa My Sweet Dear umiestnilo v mojom rebríčku krátkych BL na druhom mieste (asi nič nedokáže zosadiť z trónu dokonalé To my star, aj keď nikdy nehovor nikdy…). S radosťou som sledovala vznik týchto pokusných BL a musím povedať, že zatiaľ im (z môjho pohľadu) nevyšli len tri, pričom dvom „guľkách“ sme sa vyhli. My sweet dear (nie nedokážem si pomôcť, musím to písať dookola) sa určite hlboko zapísalo do môjho srdca a som nesmierne nadšená, že nás Kórea dopuje týmito skvostami. Teším sa na nálož určenú pre rok 2022 a dúfam, že všetky výsledné produkty budú minimálne na takejto vysokej úrovni. Kto sa teší so mnou?
 
No dosť, musím to utnúť, pretože som z finále tak nadšená, že ak neprestanem budem dookola vypisovať My sw… veď vy viete. 
 
Prajeme Vám príjemné sledovanie

Škaredé Káčatko a Susannah

K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku – TU!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *