Dokončený preklad: Be Loved in House: I Do

Či som čakala, že dnes uzavrieme ďalší projekt? Nikdy. Ale, predsa len sa to vďaka super rýchlej korektúre podarilo! Oficiálne teda tento projekt ukončujeme a…modlíme sa opäť pre druhú sériu? No, príbeh sa krásne uzavrel a mooožno nie tak úplne pri jednej postave, ale pán „Mokrý uterák“ ma nejak nezaujímal, ale nuž čo. 

Dej bol veľmi light a ak nemáte čo robiť a túžite po slow-burn romantike a dobrom hereckom výkone, určite si pustite tento seriál!

PS – Preklad čo sa týka nerastov je čistá katastrofa, to musím priznať. 

A teraz zopár slov od rýchlej Susannah, ktorá každým dňom prekonáva samú seba…

Dnes druhýkrát Ahojte
 
prinášame vám poslednú epizódu Be Loved in House: I Do, respektíve špeciál k tomuto skvostnému príbehu. Príbeh sám o sebe sa mi veľmi páčil, má niečo do seba a tešila som sa na každú ďalšiu epizódu. Keď bol oznámený epilóg aka špeciálna epizóda nadchlo ma to, keďže som dúfala v množstvo krásnych momentov s našimi obľúbenými párikmi. Áno prekvapivo v tomto seriáliku som milovala všetky vytvorené dvojice od tej z prvej časti až po tú, čo sa oficiálne sformovala až v poslednej. Vrelo tento skvost odporúčam všetkým, ktorý túžia po chvíľach pohody.
 
Na druhú stranu ma dnes sprevádza obrovské rozčarovanie zo špeciálnej časti… rada by som toho napísala viac, no buď by to obsahovalo množstvo nadávok alebo spoilerov. Tak či onak si svoje myšlienky nechám pre seba, prípadne na ďalšiu krásnu debatu na discorde, ktoré ma mimochodom neskutočne bavia. :*
 
Dúfam, že sa nájde niekto koho tento špeciál poteší a nezovrie mu pri pozeraní krv v žilách tak, ako mne.
 
S láskou
Susannah
 
Prajeme Vám príjemné sledovanie
 

Škaredé Káčatko a Susannah

Titulky nájdete na Subscene a video na ULOŽTO! K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku – TU!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *