Japonské šialenstvo: A World Where Everything Definitely Becomes BL vs. the Man Who Definitely Doesn’t Want to be in a BL S2

Ahojte,

konečne je to tu! Prinášame vám 2 sériu japonského BL šialenstva – A World That Definitely Becomes BL VS A Man Who Definitely Doesn’t Want to Be in BL. Tak ako prvá séria (ktorú vám vrelo odporúčam si pozrieť) je aj táto nabitá úžasnými poučeniami z nášho krásneho sveta BL mangy. Táto dokonalá oddychovka, ktorá si získala naše srdcia, na kvalite vôbec nepoľavila. Je úžasné sledovať, ako japonské druhé série pribíjajú klinček do rakvičky názoru, že pokračovania sú vždy horšie. V tomto prípade to tak veru nie je! Užite si spolu s nami toto dokonalé šialenstvo, oddýchnite si, zasmejte sa a zabudnite na všetko, čo vás ťaží.

P.S.: nezabudnite sa potom pridať k nám a posielať smerom k hercom a režisérom a scenáristom tiché no intenzívne žiadosti o tretiu sériu 😀


A teraz pár slov od našej nenahraditeľnej prekladateľky:

A sme tu zas s úplne preloženým seriálom a tentokrát je to pokračovanie japonskej BL komédie! Bola som neskutočne rada, keď zverejnili info o tomto pokračovaní – je to totiž niečo jednoduché a vie to dobre človeka pobaviť. Veľmi som ocenila, že všetci pôvodní herci sa rozhodli hrať aj v pokračovaní, pretože musíte uznať, že hlavného hrdinu len tak niekto nezahrá! Keby som ale mala povedať, ktorá séria ma viac rozosmiala, asi tá prvá, ale tým sa nesnažím naznačiť, že toto bolo zlé. Práve naopak sa teším na možnú tretiu sériu! Tohto deja totiž nikdy nie je dosť!

K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku:

Zettai BL ni Naru Sekai VS Zettai BL ni Naritakunai Otoko
2

Prajeme Vám príjemné sledovanie

Škaredé Káčatko a Susannah

 

2 komentáre k “Japonské šialenstvo: A World Where Everything Definitely Becomes BL vs. the Man Who Definitely Doesn’t Want to be in a BL S2”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *