Premiéra: Love in the Air

Ahojte,

hlásime sa s premiérou nového (po prvej epizóde) očividne úžasného a nadupaného thajského BL, na ktoré som netrpezlivo čakala mesiace.

Po informačnej stránke vás chcem upozorniť na pár zmien:
1. na hlavnej stránke v sekcii oznamy odteraz budeme uvádzať dátum NAJNESKORŠIEHO vydania danej časti alebo komplet seriálu, ktorý prekladáme. 
2. Na podstránkach Preložené filmy a Preložené seriály sa objavil vyhľadávač, vďaka ktorému si po zadaní názvu vami hľadaného filmu či seriálu ušetríte čas. Avšak pozor, vždy sa pokúšajte hľadať pod originálnym aj anglickým názvom a až potom to s hľadaním vzdajte a vráťte sa ku klasickému prezeraniu.
3. Odteraz je sekcia plánované preklady IBA informatívneho charakteru a teda môže dôjsť k tomu, že budeme prekladať aj niečo, čo v nej nie je uvedené. Preto žiadam všetkých prekladateľov a fanúšikov BL prekladov, aby to brali na vedomie a vety ako: „opäť prekladám/prekladáte to, čo aj Káčatko, aj keď to nemali v plánoch“ si odpustili. Ak to nedokážete tak berte na vedomie to, že na ne už nebudeme reagovať, a teda, sa od nás nedočkáte odozvy/vysvetlenia ako doteraz.

A teraz pár slov od našej prekladateľky:

Ahojte,

dnes sme si pre Vás pripravili premiéru nového seriálu od autorky Mame, ktorá je taktiež autorkou TharnType, ktorý jej z môjho pohľadu vyšiel. Je pravda, že sme nerobili jej iný projekt, ktorý nie iba nám, ale viacerým moc nesadol, ALE tentokrát si myslíme, že sme možno našli od nej niečo, čo opäť stojí za preklad. Premiéra sa mi páčila – áno boli tam „wtf“ momenty, ale neboli časté a celkovo hodnotím premiéru pozitívne, takže len tak ďalej!

Okrem toho, s prekladom iných vecí sme nesekli, ale sme sa rozhodli vydať ich naraz, čiže sa nebojte, že prídete o tie seriály. Blbé obdobie sa o niečo predĺžilo a preto sme sa rozhodli spraviť tento krok – vydať veci naraz. Možno sa to niektorým nepáči, ale dúfam, že budete rešpektovať naše rozhodnutie.

Čoskoro sa opäť uvidíme.

K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku – TU!

Prajeme Vám príjemné sledovanie

Škaredé Káčatko a Susannah

7 komentárov k “Premiéra: Love in the Air”

  1. Dobrý večer mé dámy, je nesmírně příjemné a potěšující přečíst si od Vás nějaké novinky. Jsem moc ráda, že už jste zase v pořádku a máte síly a náladu na překlady. Na ty Vaše se opravdu vyplatí čekat. Děkuju za novinku a přeju příjemný zbytek víkendu.

  2. ¨)Ahojky také děkuji za překlad nového seriálu a ráda si počkám i na ty zbývající. Přeji vám hodně sil a radosti při vašich úžasných překladech

  3. Jé, včera jsem na to zrovna koukala a nenapadlo mě, že k tomu bude i překlad takhle brzy.
    Zatím se mi to líbí, tak jsem zvědavá na další díly.

  4. zdravím vás obe, okienko na vyhľadávanie je super, som ho minule objavila a vyskúšala, k dielam ako idete prekladať ani sa vašemu postupu ďalej nedivím, tak trochu som to aj čakala a zrejme i ja sama by som tak konala :-), teším sa na vaše preklady a veľa síl prajem ahojte 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *