Nová Epizóda: Cutie Pie

A sme tu zase!

Užite si dvojitú dávku nových tituliek a tentokrát sme opäť pri Cutie Pie. 

Keby som mala spočítať komentáre, ktoré sme dostali celkovo na titulky a prečo neprekladáme, či žijeme a či sme stopli a či sa necítime previnilo, tak by som ich počítala do rána.

Odpoviem na tieto komentáre tu raz a navždy – choroba si nevyberá svoj čas. Ja aj Susannah máme blbé obdobie kedy ideme z jednej sračky do druhej (aj doslova) a myslím, že normálny človek pochopí, že prvoradé je vždy zdravie. Keby sme chceli seknúť s prekladom, oznámime to, tak ako sme to doteraz oznámili vždy. 

Keď chorľavé obdobie prejde, verte nám, že dobehneme veci, ktoré máme. Každý jeden projekt bude ukončený, keď na to bude čas a Susannah bude normálne oddychovať a ja sa neukýcham k smrti momentálne. 

Prajeme Vám príjemné sledovanie

Škaredé Káčatko a Susannah

K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku – TU!

6 komentárov k “Nová Epizóda: Cutie Pie”

    1. Zdraví je vždycky na prvním místě, tak se hlavně uzdravte. Na ty titulky si prostě počkám. Kdo si počká ten se dočká kvality a romantiky. Děkuju.

  1. Souhlasím zdraví je nejdůležitější…. tak se obě držte a nenechte se těmi nedočkavci rozhodit. Přeji hezkou slunečnou neděli. A za překlad děkuji.

  2. Přesně tak, na prvním místě je vždy zdraví. Myslíme na vás a přejeme, aby se vám ulevilo a bylo lépe. U nás to taky známe, lítá to z jednoho na druhého a pořád dokola. Držíme pěstičky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *