PREMIÉRA: Mr. Unlucky Has No Choice But To Kiss

Nový deň sa začína v takomto štýle, drahí občania tejto planéty! Áno, je nový deň (aj keď iba pár minút po polnoci) a dnes sa k Vám rútime s čerstvou novinkou, ktorá je plná humoru a trochu mi pripomína Zettai BL blah blah blah, kto si má pamätať ten názov! Vy určite viete, čo mám na mysli! Jednoducho, je to skvost a tá komédia????????? Yes, pls. 

Vďaka Irozukusubs za anglický podklad, ktorý neskutočne zľahčuje prácu a teším sa na ďalšiu spoluprácu! 

PS – Kto je vo vnútri rovnaký šialenec ako hlavný hrdina? 

PSS – Prečo mám pocit, že aj ja som smoliarka? O.O Damn

A teraz uvítacie slová od môjho mačiatka 

Ahojte,

dnes sme si pre vás pripravili nové japonské šialenstvo – Unlucky-kun Has No Choice but to Kiss! Všetci sa asi zhodneme na tom, že vlajkovou loďou BL je Thajsko. Avšak tak, ako Káčatko miluje kórejské BL (ktoré prekladá z odposluchu, za čo som na ňu neuveriteľne hrdá!) ja milujem japonskú tvorbu. Japonci ma nikdy nesklamú, preto sa pri oznámení nových BL projektov vždy veľmi poteším. Tak to bolo aj v prípade Unlucky-kun Has No Choice but to Kiss!

Chcem sa poďakovať Káčatku, že do tohto projektu išla takto narýchlo, hoc je teraz na PN-ke a mala by oddychovať a úplne vypnúť. Preklad a prečas jej zabral enormné množstvo času a má môj obrovský obdiv! AVŠAK akoby to nestačilo, dostupný oficiálny anglický preklad je chybný… Bohužiaľ, na tento fakt sme prišli až pri korektúre, takže po preložení časti. A MOJE CHORÉ ÚŽASNÉ KÁČATKO prechádzala vetu za vetou!!! Áno vetu za vetou s prekladom od fansubera, ktorý sa na otrasné chyby v oficiálnom preklade nedokázal pozerať a tento skvost zachránil (za čo mu patrí moja obrovská, vrúcna vďaka! Ďakujem, že vďaka tebe viem, o čo tak SKUTOČNE ide!) a opravila každú zlú vetu! A že ich veru bolo! Áno čítate dobre prešla vetu za vetou, porovnávala, hľadala a opravila.

Takže hoc neskôr, no s obrovskou radosťou prinášame preklad prvej epizódy Unlucky-kun Has No Choice but to Kiss! Všetky epizódy budeme prekladať v spolupráci so spomínaným fansuberom, takže budú vychádzať neskôr, no kto si na kvalitu počká, ten sa jej aj dočká…

Prajeme Vám príjemné sledovanie

Škaredé Káčatko a Susannah

K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku – TU!

4 komentáre k “PREMIÉRA: Mr. Unlucky Has No Choice But To Kiss”

  1. Jenom dotaz – nepřemýšlely jste nad GAP ? Já jen, že zrovna moc GL seriálů není… Ale jestli ne, nevadí, jenom se ptám. Zbožňuju vás a moc si vážím toho, co děláte. Krásné dny. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *