Dokončený Preklad: Tinted With You

Prvý dokončený preklad roku 2022! Úprimne, ešte stále píšem 2021 a bude mi trvať, pokým si na to nové číslo zvyknem.

Tento mini seriál by som asi zhodnotila jednou vetou: Dostávame sa tam a blížime sa.

Musím povedať, že sa mi tento historický seriál viac páčil, ako prvá tvorba Južnej Kórei, ale stále je tam obrovský priestor na zlepšenie! Celý seriál pôsobil skôr ako námet a potenciál to má, lenže kvôli financiám nemohli ten potenciál naplno rozvinúť, čo sa pri počiatočných projektoch častokrát stáva. Dúfam, že sa ale Kórea nevzdá a do budúcna dostaneme historický seriál, ako sa patrí!

Užite si koniec príbehu princa, jeho strážcu a cestovateľom v čase!

A teraz zopár slov od Susannah

Ahojte,
 
asi ste to dnes nečakali, no tak ako v predošlom roku aj rok 2022 plánujeme prekvapovať, ohurovať a rozdávať vám radosť v tých najneočakávanejších chvíľach. Ako napríklad v piatok po 22. Veď a prečo nie?

Tinted With You sa tak oficiálne zapisuje ako prvý ukončený projekt za rok 2022. Už ho nič nepredbehne. Či sme vďaka tomu šťastné? No… úprimne? Ja ani nie. Začiatok roka by som radšej začala niečím šialenejším, ale za to môže aj fakt, že na tieto dávnodobé historické obdobia sa mi ťažšie zvyká. Káčatko by mohla potvrdiť, že niekedy aj niečo dokonalé nedokážem úplne oceniť, pretože to obdobie, v ktorom sa dej odohráva je pre mňa rušivé.

Na druhej strane som však vďačná za umelecký nádych diela, pretože umenie milujem a ich maľbu by som si s radosťou zavesila v pracovni. Alebo možno na chodbe. Kto vie, kde by sa maľba viac hodila, určite to s Káčatkom ešte prediskutujem.

Dejovo to bolo zaujímavé, aj keď som od konca čakala viac. Takže za mňa to stojí za jedno pozretie. Je to milé, pekné a pokojné, ale do kolien ma to veru nedostalo.

 

Prajeme Vám príjemné pozeranie

Škaredé Káčatko a Susannah

PS – Hodilo by sa to dať do obývačky na stenu si myslímmmmm ale tie bodky ako postavy ma rozsekali! 

K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku – TU!

2 komentáre k “Dokončený Preklad: Tinted With You”

  1. Bylo to velmi milé, líbil se mi ten nápad. Moc hezky jsem u tohoto seriálu zrelaxovala. Děkuju moc za překlady. 🙂 Těším se na vaše další dokončené projekty v tomto roce. Jste úžasné. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *