Prekvapenie: The immeasurable

Tak, dnes sme si pre vás pripravili opäť mini prekvapenie v podobe BL filmu z Taiwanu. Varujem, že film je možno nutné si pozrieť viackrát na správne pochopenie, čo sa stalo aj v mojom prípade. 

Páči sa mi, ako reálne daný dej zobrazili. Chcela by som ísť do detailov, ale to by som zase hovorila spoilery a to mám zakázanéééé, čiže si to musíte jedine pozrieť. Pls, požiadajte vašu zdrav. poisťovňu o Kleenex, lebo ich budete potrebovať 😀

A teraz zopár slov od Susannah, ktorú musím dávať dokopy

Ahojteeee,
 
dnes vám prinášame nádherný príbeh, ktorý dokonalo odzrkadľuje potrebu dokázať čítať medzi riadkami. Mne osobne zlomil srdce. Na milión maličkých kúskov, ktoré zúfalo kričia po ďalších pár minútach. Príbeh vystihuje rozdiel medzi mladou generáciou, ktorá zúfalo túži po zmene a jej jediným strachom je strata slobody a staršou generáciou, ktorej najväčším strachom je strata istoty. Nevravím, že boj za dobrú vec je zlý, no niekedy je potrebné uvedomiť si, že väčšie zmeny dosiahneme napadnutím systému zvnútra, ako hádzaním pomyselných kameňov na do výšin siahajúcich múrov byrokracie.
 
Keď sa ľudia z týchto generácií stretnú, uvedomia si, že ich rozdiely sú obrovské. Niekedy až tak, že ani samotná láska nestačí na to, aby ich srdcia počuli tlkot toho druhého. „Nepočujem ťa!“ – naozaj nepočuješ to, ako moje srdce zbesilo túži po tom, aby si ho pochopil? Možno sa len dostatočne nesnažíš… Slza vyronená v príbehu ma zasiahla s takou intenzitou, s akou to nedokážu vodopády sĺz v menej precítených dielach. Som šťastná, že som narazila na tento film, že sa páčil Káčatku, a že som mala tú česť podieľať sa na tvorbe tituliek, ktoré boli mimochodom skutočným bojom.  
 
Dokonalosť diela dotvára prekrásna hudba v pozadí, prestrihy v tých najmenej očakávaných momentoch a samozrejme dokonalé herecké výkony.The Immeasurable sa vryl do môjho srdca a verím v to, že ho len tak ľahko žiadne nové dielo nevytlačí.
 
Prajem vám najintenzívnejší zážitok, aký si viete predstaviť…
 
Vaša emotívne zlomená korektorka Susannah
 

Prajeme Vám príjemné pozeranie

Škaredé Káčatko a Susannah

Titulky nájdete na MEGA a video na ULOŽTO! K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku – TU!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *