KinnPorsche: La Forte

 • Krajina pôvodu: Thajsko
 • Počet epizód: 14
 • Čas na epizódu: 60 minút
 • STATUS: PRELOŽENÉ KOMPLETNE

Séria sa ti veľmi páčila a chceš viac? Tak si pozri aj:
KinnPorsche: MEMO

Porsche je mladý vysokoškolák, ktorý vedie dvojitý život. Cez deň je to „usilovný“ študent, no v noci sa mení na sexi barmana, ktorý je obľúbencom všetkých zákazníkov. V práci ho poháňa vidina peňazí, pretože okrem seba živí aj svojho mladšieho brata Porchay-ho a uja, ktorý sa večne topí v dlhoch. 

Jedného dňa, ale Porsche-ho vyhľadá muž menom, Kinn, ktorý potrebuje pomoc. Porsche súhlasí, ale zadarmo neznámemu mužovi určite nepomôže a tak sa začína hra na mačku a myš. Čo všetko je Porsche pre peniaze a rodinu ochotný spraviť? A čo spraví, ak mu krásny neznámy dá ponuku, ktorá sa vo svete mafie neodmieta? 

9 komentárov k “KinnPorsche: La Forte”

 1. Konečne hrozne som sa tešil na tento seriál je to MEGA MEGA MEGA seriál ďakujem dievčatá normálne mám druhé Vianoce 😁😁😁😁😁😁😁😁

  1. Ahojky, keď bude vtedy bude, úprimne iná odpoveď na to nie je. 🙂
   Neradi Vás nechávame čakať, ale sú určite v živote prednejšie veci ako preklad momentálne, čiže je prirodzené, že sa najskôr vyriešia iné veci,
   aby sa mohlo v pokoji prekladať. PS – V Thajsku je veľký sviatok songrak, čiže tretia epizóda tento týždeň nebola a bude ofiko až 23.4.

   1. Moc děkuji za odpověď. A ať se daří ve všem :). Jinak máte ty překlady dobré :), vážím si toho že to děláte :).

 2. Zdravím, nedávno som narazila na tento seriál a pozeravam ho s eng tit. Preto má neskutočne potešilo že som objavila vaše preklady na tento seriál. Naozaj si to neskutočne vážim 🖤 verím ,že v súkromnom živote toho máte veľa ale aj tak dúfam že preklady budú vychádzať čo najskôr. 😆 ešte raz ďakujem za vašu prácu a prajem veľa úspechov. 😁

 3. Tento seriál je skvelý, pozerám ho s anglickými titulkami a veľmi sa teším, že som objavila váš preklad. A tiež ďalšie preložené seriály, mnohé som už videla a pozriem ešte s vaším prekladom. Pozerám aj plánované preklady, neskutočne by ma potešil kórejský seriál The Devil judge. Jednu úžasnú pieseň v soundtracku naspievala aj slovenská speváčka Dennyiah. Prajem všetko dobré.

 4. Zdravim,
  plná napětí a očekávání vyhlížím epizodu 10 a ona nepřichází a tak čekám dál 😉.
  Vážím si překladů, které děláš (děláte), jsi nejlepší ❤ a závislost na tomto seriálu je neuvěřitelná 🤭.
  Díky za to co děláš 👍 a doufám, že tě podpořím v překladu.

 5. Ani nemusím říkat jak ten rok a půl než tuto sérii konečně dali do oběhu byl napínavý. Štve mě jen že trošku změnili koncept osobnosti Porsche. Ale jinak fakt zase trochu něco nového a odvázanějšího.
  Děkuji za tvůj skvělí i rychlí překlad a móoooc děkuji že se tomuto překladu věnuješ.

 6. Ahoj miluji tvoji stránku jako bys četla moje myšlenky o výběru seriálů. Vím že to asi není jednoduche ale jsem hrozně nedočkavá na poslední díl Kinnporsche. Čus Š.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *