You’re My Sky

Ahojte,
 

po dlhom uvažovaní sme sa s Káčatkom rozhodli, že odstupujeme od prekladu You’re My Sky. V prvom rade ma veľmi mrzí, že som ten projekt vybrala. Úprimne ma ohúril teaser a vyvolával vo mne I Told Sunset About You vibe, ktoré pri sledovaní jednotlivých epizód zmizli. Veľký problém, ktorý však zapríčinil to, že sa to z aktívne prekladaných hodilo do pozastavených nastal vtedy, keď sa dve streamovacie platformy (platené! podotýkam) rozhodli seriál vydávaš s odlišnými titulkami… Tu sme pochopili, že to bude veľký žrút energie a rozhodli sa počkať na koniec. Pozreli sme si to, nesplnilo to naše očakávania, preto sme sa rozhodli sa tohto prekladu vzdať a svoj čas venovať iným (podľa nás) zaujímavejším prekladom, ktoré oceníte viac.

Pochopiteľne, toto je len NÁŠ názor a verím, že You’re My Sky má svojich fanúšikov, ktorý sa na preklad tešili, tým sa chcem ospravedlniť a sľubujem, že daný seriál hodím do žiadostí o preklad a budem dúfať, že sa ho pre vás niekto chytí.

Taktiež, pre všetkých, ktorý pozorne sledujú náš zoznam plánovaných prekladov a všimli si, že z neho zmizlo dielko – The Miracle of Teddy Bear – stalo sa tak, pretože nás koniec (podobne ako pri  HIStory3: Make Our Days Count) rozsekal a považujeme ho za „dick move“ avšak, kto čakal na titulky sú dostupné na gaytitulkách, takže nezúfajte tento projekt je „zachránený“.

Škaredé Káčatko a Susannah3 komentáre k “You’re My Sky”

  1. The Miracle of Teddy Bear jsem zrovna včera dokoukal a musím konstatovat, že tak úžasnou sérii jsem už hodně dlouho neviděl. Konec mě naprosto zdrtil. Tofu mě bude chybět, ale na jeho osud se musíme dívat v souvislostech.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *