Nové epizódy: Not Me

Ahojteeeeeee,

nedokážete si ani len predstaviť, aká som nadšená z toho, že vám dnes neprinášame iba jednu alebo dve nové epizódy, ale rovno štyri! Áno prečítali ste správne hádžeme vám Not Me bombu v podobe všetkých zatiaľ vysielaných epizód, takže si k sebe vezmite zásoby servítok, zmrzliny a pochúťok, pretože to bude divoká jazda.

P.S.: na zajtrajšiu epizódu sa teším rovnako, ako na posezónne výpredaje takže… Kto sa asi tak nevie dočkať?

K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku – TU!

Prajeme príjemné sledovanie

Škaredé Káčatko a Susannah

6 komentárov k “Nové epizódy: Not Me”

  1. Děkuji za překlady, jdu na to. Mimochodem, asi jsem se zbláznila, ale možná díky covidu a různým omezením (ze začátku), později čistě ze závislosti, jsem za minulý rok (a opravdu jsem si to spočítala), viděla různých BL seriálů, filmů a mini sérií 35. Slovy třicet pět. Nejdřív mě to číslo docela vyděsilo, ale pak jsem si řekla no a co – hlavně, že mi to dokáže vylepšit den, týden, měsíc…. A to své nadšení předávám dál, třeba i v práci holkám v kanceláři… 🙂 Takže chci moc poděkovat za překlady, za vaše úsilí a snahu, a jdu na svůj 36 seriál… :)))))

  2. No skvělé budu moct nastahovat a čekat na další, až vyjdou. Vždycky koukám, až na vaše komplet dokončené, ať to mám v jednom kuse 🙂 Skvělá práce s titulky jako vždy 🙂 Těším se 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *