Restart After Come Back Home

Ako začať tento oznam? Hm, ani už neviem, či mal byť tento preklad darček, alebo nie, lebo sme ho tak presúvali z jednej kolonky do druhej, že fakt netuším.

Ak Ste teda o ňom nevedeli, tak, ta-dá, prekvapenie!
Opäť sa Japonci rozhodli zväčšiť svoju BL kompozíciu o jeden film, ktorý je natočený podľa mangy – ktorú som si ešte nestihla prečítať, ale chystám sa!

Úprimne, neviem, či som iba ten film zle pozerala, ale stratila sa mi trošku pointa, ktorú veľmi hľadám, čiže ak nájdete v tom filme dobrú pointu, tak dajte vedieť.

Preto si aj chcem prečítať mangu a zistiť, či urobili chybu pri natáčaní, alebo tá pointa je skutočne veľmi dobre skrytá – alebo som iba ja slepá.

Film sa hodí na leto – aj keď zobrazuje iné ročné obdobie a preto si myslím, že Vám ho dávame aj vo vhodný čas.

O pokračovaní zatiaľ nič neviem a film sa aj končí uzavreto, takže sa nemusíte báť sklamania, čo sa týka tejto strany.

A teraz predávam slovo Susannah, ktorá Vám aj dnes celý filmík nahodila, lebo je to čarovná víla, ktorá za mňa pracuje, či som na nočnej, alebo nie!

Titulky nájdete na Subscene a video na ULOŽTO! K hardsubu sa dostanete pomocou tohto linku – TU!

Ahojte,

dnes sme si pre vás pripravili krásny film odohrávajúci sa v nádhernej japonskej prírode. Pôvodne to malo byť prekvapenie, ktoré sa ale nakoniec zapísalo do plánovaných vecí, takže neviem koľko z vás bude prekvapených.

Ako ste si už asi stihli všimnúť, japonské filmy milujem! Ich jedinečný spôsob odovzdania informácie pre diváka je častokrát až mrazivý. Tento film ma očaril už len tým, koľko dôležitých životných posolstiev ukrýva. Na otázky, nad ktorými sa trápime aj my podáva priamočiare odpovede. Rada by som sa tu rozpísala, no nech to skúšam akokoľvek, vždy skončím pri správe plnej spoilerov…

Preto vám odporúčam len otvoriť si myseľ, poriadne sa nadýchnuť a predtým, než tento film zavrhnete porozmýšľať nad tým či ste sa nenechali rozptýliš a preto mu nerozumiete. 🙂

Prajeme vám krásne sledovanie…

Škaredé Káčatko a Susannah

2 komentáre k “Restart After Come Back Home”

  1. Moc děkuji,bylo to zajímavé,co se týká tý pointy,tak si myslím,že jich tam bylo víc,než jsem jedna akorat se smíchali dohromady.

  2. Tenhle film se mi opravdu líbil. Jen jsem ho viděla s titulky od jiného překladatele. Co se týče té pointy…na mě osobně udělal velký dojem to jak našel smysl k rodinnému řemeslu a začal si jej vážit.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *