Čaute mravce

Rozhodla som sa vám napísať, keďže na základe vašich podnetov som sa rozhodla na stránke vykonať maličké zmeny (ha ha zabrali len pááár hodín práce). Keďže sa väčšina z vás nestotožnila s tým, že názvy seriálov neboli priamo vpísané k popiskom, ale dalo sa k nim dopracovať čakaním tak som to pozmenila.

Ku každému seriálu a filmu som pridala jeho názov. Pre tých, ktorým sa páčil aj predošlý model, kde bol názov vpísaný do obrázka ostáva aj to. Momentálne teda máte až dve možnosti na to, zistiť názov seriálu či filmu.

Taktiež som pozmenila farbu šípok na čierne, aby boli viditeľnejšie. Dúfam, že vás tieto zmeny potešia. 🙂

Toto je prvá stránka, ktorú som musela vymýšľať od základu sama a bola som v neskutočnom strese, že sa vám nebude páčiť.  Ohlasy boli však neskutočne pozitívne, čo ma nielen potešilo, ale dobilo mi to baterky na vrhnutie sa na darčekové korektúry. Všetky vaše pripomienky som si vzala k srdcu a beriem ich ako možnosť na zlepšenie. Dúfam, že sa vám stránka bude páčiť ešte viac ako doteraz a samozrejme ak budete mať nejaké otázky poprípade pripomienky, neváhajte a napíšte či už komentár alebo súkromnú správu.

S láskou Susannah

Jeden komentár k “Čaute mravce”

  1. Dobrý den psala jsem vam kvuli serialu Together with me The next chapter a Bad romance The series odepsala jste mi ze odpoved je ve FAQ ale nebo jestli jste myslela tu kde pisete ze trva nez se serial prelozi nebo tu kde pisete ze kdyz vas dalsi serie nezaujmou ze je neprekladate dekuji za odpoved a preji krasny den

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *