Web v novom šate…

Ahojte,

nie nezablúdili ste, len ste sa ocitli na našej novej oficiálnej stránke. Dnes pridávam svoj prvý oznam, takže ku mne buďte milí a nehnevajte sa, že toho nemám veľa čo povedať. Posledné dva týždne boli stresujúce, no aj tak stáli za to. Dúfam, že sa vám stránka bude páčiť a že si ju zamilujete rovnako rýchlo ako my. Teraz dôležitejšie a rozsiahlejšie oznámenie od našej jedinečnej prekladateľky:

Hello, it‘s me…

Nie, nebudem pokračovať v pesničke Adele a nie toto nie je nový oznam novej preloženej časti, aj keď viem, že po nej Všetci túžite!

Určite Ste si asi všimli, že sme sa odmlčali cca asi na dva týždne a ja vieeeeem, že Ste z toho asi prišli o rozum, ale však ma poznáte! Keď som ticho, znamená to, že sa niečo deje. A deje sa toho dosť veľa. Čo sa týka prekladu Lovely Writer sa nemusíte báť, lebo sa blížime ku koncu, ale otázka je „A čo potom?“. Odpoveď je jednoduchá a aj vysvetľuje naše ticho – darčeky. Je ich niekoľko a pracujeme na nich, takže možno Vám sa zdá, že nič nerobíme, no so Susannah ponocujeme aby sme všetko mali hotové.

Súčasťou darčekov je práve táto stránka na ktorej sa nachádzate! Keďže stará doména mala veľmi maličký priestor, musela som urobiť radikálne rozhodnutie opäť odísť. Táto stránka má všetko možné a hlavne OBROVSKÝ priestor – čo potrebujeme lebo prekladať sa chystám až do dôchodku, ok? Pekne sa tu rozhliadnite a dajte nám pokojne spätnú väzbu – čo sa Vám páči, čo chýba atď. Pridali sme aj rubriku FAQ kde sú zodpovedané tie najčastejšie kladené otázky, tak dúfam, že Vám tá sekcia poslúži!

Odberatelia starej stránky budú automaticky odberateľmi novej stránky, možno Vám iba príde potvrdzovací email, takže sa nemáte čoho báť.

Čo sa týka stránky, tak od A po Z všetko zariadila Susannah takže veľký potlesk pre ňu, pretože bez nej by sme tu dnes neboli – jeden deň s mojím „talentom“ na IT veci by Ste neprežili, takže…

Užite si obzeranie novej stránky – išli sme do minimalizmu, ktorí máme radi, takže dúfame, že sa zapáči aj Vám!

PS – Po novom Vám budú chodiť aj osobitne oznamy od Susannah a prikázala som jej, aby mi o nich vopred nehovorila, lebo si chcem užiť moment prekvapenia s Vami! Hehehehe!

Prajeme Vám krásny večer

Škaredé Káčatko a Susannah

13 komentárov k “Web v novom šate…”

 1. Dievčatá, blahoželám k novému šatu 🙂 Dúfam, že tu vydržíte čo najdlhšie, aby ste úbohým smrteľníkom bez jazykových schopností spríjemňovali naše ponuré životy. Ale nie, teraz vážne. Myslím, že nie som jediná ktorá Vám ďakuje za prácu(koníček) ktorú robíte. Držím palce v ďalších projektoch. Nech to najlepšie z minulých projektov je tým najhorším v projektoch budúcich 🙂 (to myslím pozitívne)

 2. Je dobře,že si Káčátko pořídilo větší a lepší rybníček. Doufám že se Vám tu bude dobře pracovat.

 3. Ahoj HOLKY,
  velká gratulace k novým stránkám. Díky za FAQ. Ať se vám stále daří tak skvěle jako doposud. Těším se na další vaše překlady a hlavně na dárečky, protože ty vybíráte skvěle. Patří vám velké DÍKY a perte to do nás jak jen můžete 👍👏🥰

 4. Stránky vypadají pěkně, díky za rozšíření moc si vážím toho co pro nás děláte, vaše překlady jsou super,hodně síly do dalších překladů budu se těšit.

 5. Waau gratuluji k novému kabátu 🙂 a moc se těším, web vypadá skvěle, je přehledný a energetický. Držím palce k dalším projektům a děkuji za Vaši péči o nás. ♥

 6. Ahoj,stránky vypadají skvěle, mám moc ráda vaše překlady a tak doufám, jako většina co chodí na vaše stranky,že u této práce (koníčka) dlouho vydržíte.Protože svět by byl bez vaší práce o vela chudčí.Těším za váš další projekt.😊❤

 7. Srdečná vďaka vám obom, že ste v poriadku, že plánujete prekladať až do staroby 🙂 a teším sa aj na vyjadrenia priamo od Susannah. Pekné dni pááááááááááčko <3

 8. Zdravím děvčata,
  vždy se těším na Vaše nové komentáře a hle tu nová stránka a krásně udělaná jste vážně šikovné 🙂

 9. Gratuluji k novému kabátku. Máte to tu moc krásné ženy. 🙂 Dobře se mi orientuje v nabídce a minimalismus je fajn. Budu se těšit na vaše další projekty. Hodně štěstí. A.

 10. Stránky v novém jsou změnou, jenže u přeložených filmů a seriálů není leckdy vidět ta posunovací šipka, neboť splývá s bílým pozadím obrázku daného seriálu či filmu, na kterém kolikrát není uveden ani anglický název, takže běžný člověk nepozná, o jaký název filmu/seriálu se jedná. Je to méně přehledné, než u starých stránek. Neberte to ale jako výčitku či výtku, ale připomínku, podnět k vylepšení.

  1. názvy seriálov aj filmov sú pri každom stačí o sekundičku dlhšie podržať myšku na obrázku 🙂 taktiež šípky sú v rovnakej rovine takže ak ju je slabšie vidieť stačí kliknúť v rovnakej rovine kde bola predtým, keď si na konci zoznamu prehodí ťa to späť na začiatok takže nie je sa kde stratiť 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *