Semantic Error

 • Krajina pôvodu: Južná Kórea
 • Počet epizód: 8
 • Čas na epizódu: 23 minút
 • STATUS: PRELOŽENÉ KOMPLETNE

Chu Sang U je introvert a perfekcionista, ktorý študuje odbor počítačových vied. Na jednu z prednášok chodí aj populárny Jae Yeong, ktorému chýba do absolvovania predmetu a úspešného ukončenia štúdia jedna prezentácia. Jae Yeong však na ňu nepríde a tento fakt nahlási Sang U ich profesorke, ktorá tým pádom neumožní Jae Yeong-ovi ukončiť štúdium. Keď sa to Jae Yeong dozvie, rozhodne sa chlapcovi, ktorý mu nabúral jeho životný sen pomstiť. 

3 komentáre k “Semantic Error”

 1. ahoj chtela by se zeptat proc nejdou stahnout titulky i jinak nez na uloz to nektery sme v cizine a nepusti nas predem dekuji

  1. Ahoj, rozhodli sme sa nedávať softsub na Subscene, pretože nám niekoľkokrát ukradli titulky a privlastnili si ich.
   Čo viem, tak uložto funguje aj pre cudzinu (skúšala som) a ak nie, tak pomocou VPN to určite pôjde.
   Keby bolo iné úložisko použili by sme, lenže skoro všetky zahraničné chcú za úložné miesto dosť ťažké peniaze.

   1. Ahoj, na Webshare to také nejde? Co jsem koukala tak omezení je myslím jen na soukromé soubory. Jen se ptám, jelikož mi přijde že uloz.to se celkem prodraží když pak někdo potřebuje nějaké epizody stahovat plnou rychlostí a ta data tak rychle mizí. Na Webshare plná rychlost stahování funguje způsobem předplatného na měsíc za 50kč. Ale pokud na uloz.to máte nějaké výhody nebo peněžní výdělky tak to samozřejmě chápu a podporuju. Na druhou stranu, Webshare je docela známé takže pokud by to byla opravdu lepší volba tak byste jí nejspíš už dávno zvážili. Ale to já jen tak, že jsem si tady všimla tohoto komentáře tak jsem si řekla že zkusím alespoň zmínit Webshare, pokud by čirou náhodou existovala nějaká mizivá šance že o něm nevíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *