Lovely Writer

  • Krajina pôvodu: Thajsko
  • Počet epizód: 12 + SPECIAL
  • Čas na epizódu: 65 minút
  • STATUS: PRELOŽENÉ KOMPLETNE

Gene má 26 rokov a je to introvert, ktorý väčšinu svojho času trávi zavretý doma, kde píše svoje romány. Špecializuje sa prevažne na hororový žáner, no jedného dňa, ho jeho agenta – Bua poprosí, aby napísal gay román. Čo čert nechcel, z jeho nového románu sa stane hit a začne sa uvažovať o natáčaní seriálu podľa knižnej predlohy, ktorú napísal Gene. 

Gene nie je z toho veľmi nadšený, pretože osobne si myslí, že nevie písať gay romány. Jeho asistent ho ale presvedčí, aby sa zapojil do produkcie a tak Gene vstupuje do sveta filmu, kde stretáva nie len celý štáb, ale aj hercov, ktorí budú stvárňovať hlavné postavy z jeho knihy. Gena ale zaujme iba jeden herec – Nubsib.

7 komentárov k “Lovely Writer”

  1. Seriálu jsem odolávala, ani netuším proč, ale stačil jeden díl a teď snad ani nepůjdu spát, abych to co nejdříve dokoukala. Moc děkuju za titulky!! Zrovna jsem tuhle zjistila, jak mi přijde nesmírně komfortní mít BL seriály s tak pěkným hardsubem a ještě v HD. To se k tomu člověk hned raději vrací. Takže mě máte na svědomí, děvčata, tedy spíše moji současnou posedlost BL seriály 😀
    Chtěla bych se při této příležitosti zeptat, zdali plánujete speciál k této sérii a další otázka je, jestli nevíte, kde sehnat Y-Destiny v HD kvalitě. Je to nový seriál, to jistě víte, ale určitě máte větší přehled, kde hledat videa. To co je prozatím dostupné je tak 50/50, některé díly jsou v dobré kvalitě, jiné v dost špatné. Byla bych vám moc vděčná za radu. Ještě jednou díky, že překládáte <3

  2. Wow. Zase suprový výběr seriálu. Už od prvního dílu jsem byl nadšen. Já to poudám furt ,že na tyhle filmy máš nejlepší čuch. A nejlepší překlady. Budu se těšit na další. Díky moc za skvělou práci.

    1. Ahojky, uložto hlási chybu, čiže my s tým bohužiaľ nič nespravíme. Skús to stiahnuť neskôr.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *